مشاوره طراحی مدرن
 
 

یک مشاور طراحی مدرن می‌تواند به شما کمک کند که از چه رنگ‌ها و جنس‌هایی در دکوراسیون استفاده کنید و چطور هارمونی بیشتری در فضا ایجاد کنید. پوشاندن عیوب ساختمان و همچنین بزرگ‌تر و زیباتر نشان دادن فضا نیز از وظایف یک مشاور طراح است. اما چطور می‌توان با کمک مشاوره طراحی مدرن یک دکوراسیون خاص و بدون نقص داشته باشیم و مزیت‌های کمک گرفتن از مشاوره دکوراسیون مدرن چیست؟ در این مقاله می‌توانید با بخشی از کارهای مشاوره طراحی مدرن و مزیت‌های آن آشنا شوید.

@title

مزایای مشاوره طراحی مدرن

کمک گرفتن از مشاوره طراحی مدرن مزیت‌های بی‌شماری دارد. این موضوع به خصوص برای افرادی که به دنبال استفاده بهینه از فضا و جلوه بخشیدن بیشتر به محیط منزل و محل کار خود هستند، اهمیت بیشتری دارد. در ادامه به مهم‌ترین مزایای کمک گرفتن از مشاوره طراحی مدرن اشاره شده است.


کمک در مورد محل قرارگیری لوازم منزل

یک مشاوره طراحی مدرن به شما کمک می‌کند تا هر یک از لوازم منزل را در محل مناسبی قرار دهید و چیدمان منزل و محل کارتان را طوری طراحی کنید که فضای شما بزرگ‌تر، روشن‌تر و متناسب‌تر به نظر برسد. استفاده از مبلمان مناسب، میز ناهارخوری متناسب با آن و همچنین برگزیدن رنگ‌های مکمل برای هارمونی بیشتر از کارهایی هستند که می‌توانید با کمک مشاوره طراحی مدرن انجام دهید.

انتخاب کاغذ دیواری و کفپوش مناسب

یکی دیگر از کارهایی که می‌توانید با کمک مشاوره طراحی مدرن انجام دهید، انتخاب کاغذ دیواری و کفپوش متناسب با فضای ساختمان است. هر چند که انتخاب کاغذ دیواری کاملا سلیقه‌ای است، اما اگر متراژ منزل یا محل کار شما کوچک باشد و از لوازم رنگ تیره در دکوراسیون خود استفاده می‌کنید، باید کاغذ دیواری را انتخاب کنید که رنگ روشن‌تر و طرح‌های محدودتری دارد. این موضوع در مورد کفپوش نیز صادق است. استفاده از کفپوش‌هایی با رنگ روشن می‌توانند فضای شما را بزرگ‌تر نشان دهند و نور را بهتر در محیط منعکس کنند.همچنین شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر به مطالعه مشاوره و طراحی ساختمان بپردازید.

از طرف دیگر همه طرح‌ها و رنگ‌ها برای همه مکان‌ها مناسب نیستند. با کمک مشاوره طراحی مدرن می‌توانید برای سالن پذیرایی کاغذ دیواری و کفپوش مناسبی انتخاب کنید و از رنگ و طرح مناسبی نیز برای اتاق‌ها و سایر فضاهای منزل یا محیط کار استفاده نمایید.

انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون

رنگ‌ها بیشتر از آن که جلوه بخش فضا باشند و به بزرگ‌تر و کوچک‌تر رسیدن ساختمان و همچنین هارمونی و هماهنگ عناصر و لوازم داخل ساختمان نیز کمک می‌کنند. یک مشاوره طراحی مدرن به شما کمک می‌کند تا از رنگ مناسبی برای فضای منزل استفاده کنید و از طرفی بتوانید همه لوازم و تجهیزات منزل را با هم ست کنید.

به روز بودن دکوراسیون و دنبال کردن ترندها

اگر دوست دارید دکوراسیون منزل و محیط کارتان به روز باشد و با توجه به معیارهای برترین طراحان دنیا و ترندهای روز انتخاب شود، می‌توانید از کمک‌های مشاوره طراحی مدرن کمک بگیرید. یک مشاور دکوراسیون داخلی به شما کمک می‌کند تا چطور رنگ‌های مد سال را با عناصر و متریال‌های روز ترکیب کنید و زیباترین دکوراسیون داخلی را برای منزل و محل کارتان طراحی کنید. شرکت مهندسی ابراهیم زاده مفتخر است تا تمام اطلاعات مورد نیاز مشاور طراحی ویلا را در اختیار شما قرار دهد.

انتخاب رنگ مناسب برای کابینت و فضای آشپزخانه

آشپزخانه یکی از مهم‌ترین بخش‌های منزل است که انتخاب کابینت مناسب با رنگ و طرح مناسب می‌تواند جلوه زیباتری به فضای آشپزخانه ببخشد و روی جذابیت کل فضای منزل شما نیز موثر باشد. از آنجایی که خانم‌ها زمان زیادی را در فضای آشپزخانه سپری می‌کنند، استفاده از رنگ و متریال مناسب می‌تواند روی روحیات و همچنین راحتی آن‌ها تاثیر بگذارد. معمولا در آشپزخانه‌های کوچک بهتر است از رنگ‌های روشن مثل سفید، خاکستری، آبی یا سبز روشن استفاده شود.

این کار به روشن‌تر و بزرگ‌تر به نظر رسیدن فضا و همچنین جلوه بیشتر محیط آشپزخانه کمک زیادی می‌کند.

انتخاب لوستر مناسب با فضا

با کمک مشاوره طراحی مدرن شما می‌توانید بهترین لوستر را متناسب با فضای منزل و هماهنگ با سایر لوازم منزل انتخاب کنید. لوستر نقش مهمی بر روشنایی منزل دارد و می‌تواند به جلوه بیشتر فضا نیز کمک کند. از طرفی برای هر یک از فضاهای خانه باید یک لوستر متناسب انتخاب شود. معمولا لوسترهای مدرن تنوع زیاد دارند و شاخه‌های آن‌ها نسبت به لوسترهای کلاسیک کمتر است. به علاوه برخی لوسترها نور زیاد و تعداد چراغ‌های بیشتری دارند و از همین رو برای پذیرایی مناسب‌تر هستند. برای آشپزخانه بهتر است از لوسترهایی با چراغ آویزان یا لامپ مخفی استفاده شود و برای اتاق کودک نیز معمولا از لوسترهای فانتزی با طرح‌های کودکانه استفاده می‌شود.اگر به دنبال کسب اطلاعات درباره معماری مدرن هستید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

انتخاب فرش و پرده مناسب

فرش و پرده بیشتر از آن چیزی که تصور می‌کنید، روی دکوراسیون منزل شما و جلوه بخشیدن به فضا موثر هستند. انتخاب یک پرده زیبا و هماهنگ با رنگ فرش می‌تواند محیط منزل شما را به فضایی گرم و صمیمی و دوست‌داشتنی تبدیل کنید.

از طرفی اگر مدل پرده و اندازه فرش درست انتخاب نشود، ممکن است فضای منزل شما کوچک، شلوغ و یا ناهماهنگ به نظر برسد. با کمک مشاوره طراحی مدرن می‌توانید از یک فرش با اندازه مناسب استفاده کنید و پرده‌ها را با طراحی مناسب و رنگ هماهنگ با سایر لوازم منزل انتخاب نمایید.

امروزه کمک گرفتن از مشاوره طراحی مدرن بسیار رایج شده و بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند به جای سردرگمی برای انتخاب لوازم و چیدمان منزل، از یک متخصص برای این کار کمک بگیرند. درواقع انتخاب نادرست لوازم منزل موجب می‌شود تا شما متحمل هزینه بیشتری شوید و پس از مدت کوتاهی مجبور به تعویض لوازم شوید. درحالی‌که با کمک مشاوره طراحی مدرن می‌توانید همه چیز را از ابتدا بسیار هوشمندانه و درست انتخاب کنید و چیدمان بهتری را برای محیط منزل و محیط کارتان رقم بزنید.

مارا در شبکه های احتماعی دنبال کنید
با ما در ارتباط باشید
تلفن تماس: