طراحی نورپردازی داخلی مدرن
 
 

نورپردازی می‌تواند تاثیر بسیار زیادی روی سبک دکوراسیون منزل داشته باشد. به همین خاطر، همواره توصیه می‌شود که قبل از انجام نورپردازی در منزل، ابتدا در مورد سبک دکوراسیون منزل تحقیق شود و سپس مراحل طراحی نورپردازی داخلی انجام شود. طراحی نورپردازی داخلی مدرن، یکی از سبک‌های طراحی نورپردازی است که می‌تواند تاثیر زیادی روی زیبایی ساختمان و طراحی داخلی آن داشته باشد. اگرچه طراحی نورپردازی مدرن داخلی، زیبایی خاصی به ظاهر یک فضا می‌دهد؛ اما باز هم انتخاب بهترین روش‌های نورپردازی مدرن نیز اهمیت بسیار زیادی دارد.

@title

طراحی نورپردازی داخلی مدرن

علاوه بر اینکه در زیبایی یک ساختمان تاثیر دارد، می‌تواند نقش بسیار مهمی در حفظ روحیه اعضای خانواده نیز داشته باشد. چون عملا خانه بی‎نور، می‌تواند باعث افسردگی و ناراحتی‌های روحی شود.

اهمیت نورپردازی در سبک دکوراسیون داخلی مدرن آنقدر زیاد است که در حال حاضر، اکثر طراحان داخلی توصیه می‌کنند که حداقل چند بخش از خانه با نورپردازی طراحی شوند. البته طراحی نورپردازی مدرن داخلی باید در عین سادگی در خانه‌های مسکونی اجرا شود؛ چون همانطور که می‌دانید، سبک دکوراسیون داخلی مدرن، یک سبک ساده و جدید است.


نحوه طراحی نورپردازی داخلی مدرن 

برای طراحی نورپردازی داخلی مدرن، ابتدا باید محل مربوط به نورپردازی مشخص شود. در واقع، امکان طراحی نورپردازی مدرن داخلی برای هر یک از بخش‌های یک ساختمان و منزل مسکونی وجود دارد و این موضوع ایجاب می‌کند که برای طراحی نورپردازی، ابتدا محل مورد نظر جهت نورپردازی انتخاب شود. سپس، بر اساس نظر مشتری و همچنین سبک دکوراسیون داخلی و میزان نوری که به صورت طبیعی یا به واسطه وجود چراغ‌ها در دکوراسیون داخلی وجود دارد، مراحل طراحی نورپردازی داخلی مدرن را انجام داد.

طراحی نورپردازی مدرن داخلی برای پذیرایی

اتاق پذیرایی می‌تواند یکی از بهترین بخش‌هایی باشد که برای طراحی نورپردازی داخلی مدرن مورد هدف قرار می‌گیرد. استفاده از نور مخفی در گچ‎کاری و کناف‏کاری‌های انجام شده، زیبایی اتاق پذیرایی را چندین برابر می‌کند. نورپردازی داخلی در اتاق پذیرایی می‌تواند با کمک لوسترهای سقفی و دیواری کامل شود؛ اما باید توجه داشت که نورپردازی‌های داخلی مدرن باید به صورت خطی و ساده باشند. استفاده از چند رنگ مختلف برای طراحی نورپردازی مدرن داخلی اصلا توصیه نمی‌شود. تنها یک الی دو رنگ برای نورپردازی داخلی مدرن کافی هستند.


طراحی نورپردازی داخلی مدرن برای آشپزخانه

آشپزخانه محلی برای آشپزی و سرو غذاست که زیبایی آن، تاثیر بسیار زیادی روی زیبایی کل خانه دارد. این روزها بسیاری از مردم متقاضی طراحی نورپردازی مدرن داخلی برای آشپزخانه‌ها هستند. چون می‌دانند که زیبایی آشپزخانه‌ها تاثیر زیادی روی زیبایی کل دکوراسیون داخلی خانه می‌گذارد. برای طراحی نورپردازی داخلی مدرن در آشپزخانه، می‌توان از سبک‌ها و روش‌های مختلفی استفاده کرد؛ اما بهترین روش ایجاد نور مخفی در کابینت‌های آشپزخانه است که زیبایی فوق‎العاده‎ای به آشپزخانه‌ها می‌دهد.

می‌توان علاوه بر نورپردازی مخفی برای کابینت‌ها، از نورپردازی سقفی مخفی و یا لوسترهای سقفی نیز برای آشپزخانه استفاده کرد. رنگ نور انتخاب شده برای کابینت‌ها و دیگر بخش‌های آشپزخانه، باید متناسب با رنگ دکوراسیون داخلی آشپزخانه باشد.


طراحی نورپردازی مدرن داخلی برای اتاق خواب

اتاق خواب به عنوان محلی برای استراحت و آرامش، می‌تواند با سبک دکوراسیون داخلی مدرن طراحی شود و زیبایی فوق‎العاده‎ای به کل خانه بدهد. طراحی نورپردازی داخلی مدرن برای اتاق خواب هم کاربرد دارد. اگرچه اکثر اتاق خواب‌ها با نورپردازی دیواری طراحی می‌شوند؛ اما در صورت امکان می‌توان از نورپردازی مخفی سقفی دیگر برای اتاق خواب مدرن استفاده کرد. طراحی نورپردازی مدرن داخلی برای اتاق خواب، باید متناسب با سبک دکوراسیون و طراحی داخلی اتاق خواب باشد. معمولا نورهای مخفی را برای فضای بالا تخت خواب و یا کتابخانه‌های قرار گرفته در اتاق خواب مدرن مورد استفاده قرار می‌دهند تا زیبایی اتاق خواب چندین برابر شود.اگر به دنبال کسب اطلاعات درباره مراحل طراحی ویلا هستید میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمایید.


طراحی نورپردازی داخلی مدرن برای سرویس بهداشتی و حمام

شاید تعجب کنید، اما طراحی نورپردازی داخلی مدرن برای سرویس بهداشتی و حمام نیز کاربرد دارد. در حالی که بسیاری از مردم تصور می‌کنند طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام اهمیتی ندارد، طراحان داخلی اثبات کرده‌اند که اهمیت دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی و حمام کمتر از دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی و آشپزخانه نیست. می‌توان با کمک نورپردازی داخلی مدرن برای سرویس بهداشتی و حمام، زیبایی این دو مکان را چندین برابر کرد. معمولا نورپردازی‌های استفاده شده در این دو مکان برای بالای آینه و روشویی هستند تا آب باعث خراب شدن آن‌ها نشود.


هزینه اجرا و طراحی نورپردازی مدرن داخلی 

هزینه اجرا و طراحی نورپردازی داخلی مدرن وابسته به میزان نورپردازی، نوع لامپ‌های انتخاب شده و زمان اجرای نورپردازی دارد. متاسفانه، با توجه به نوسانات قیمت ارز در بازار کشور ایران، قیمت خرید لامپ‌های ال‌ای دی، هالوژنی و رشته‎ای برای طراحی نورپردازی مدرن داخلی روز به روز در حال تغییر است. به همین خاطر، توصیه می‌شود که برای اطلاع دقیق از قیمت و هزینه طراحی نورپردازی داخلی مدرن، به یکی از شرکت‌های ارائه‎دهنده این خدمات مراجعه کنید و در مورد این موضوع سوال بپرسید.

بدیهی است که نظر شما و میزان نورپردازی که برای طراحی داخلی مدرن منزل خود مد نظر دارید، تاثیر زیادی روی هزینه اجرا و طراحی نورپردازی داخلی مدرن می‌گذارد. هر چقدر حجم کار برای نورپردازی داخلی مدرن بیشتر باشد، هزینه طراحی نورپردازی داخلی مدرن نیز افزایش پیدا می‌کند.شرکت مهندسی ابراهیم زاده مفتخر است تمام اطلاعات مورد نیاز طراحی مدرن داخل ساختمان را در اختیار شما قرار دهد.

با توجه به اینکه طراحی نورپردازی داخلی مدرن، می‌تواند زیبایی فوق‎العاده‎ای به سبک دکوراسیون داخلی مدرن خانه‌های مسکونی و مراکز اداری بدهد، این روزها بسیاری از افراد متقاضی اجرای نورپردازی هستند. برای اجرای نورپردازی داخلی مدرن، باید حتما از افراد متخصص در این حوزه کمک بگیرید. چون مانند بسیاری از اقدامات دیگری که برای طراحی دکوراسیون داخلی مدرن انجام می‌شوند، این کار نیز باید به صورت تخصصی صورت گیرد. از این رو انتخاب یک شرکت یا شخص معتبر برای انجام مراحل نورپردازی داخلی مدرن، اهمیت بسیار زیادی دارد و نباید این موضوع را پشت گوش بیندازید. خلاصه بگوییم که می‌توانید با نورپردازی، داخل خانه خود را متحول کنید؛ اما برای این کار ابتدا نمونه کارهای یک شرکت را بررسی کنید.

مارا در شبکه های احتماعی دنبال کنید
با ما در ارتباط باشید
تلفن تماس: